Chinese (Simplified)  English  French  German  Italian  Portuguese  Russian  Spanish  

| Football 2 Tips

Home    : :    Football 2 Tips

Daily Free Football2 Predictions
Time Match 1 X 2 Tip Result
00:00 AD Confianca Vs Ferroviario - - - 1-0
00:15 Macapa Vs Oratorio RC - - - Cncld
00:30 South Georgia Tormenta FC II Vs East Atlanta FC - - - 2-0
00:30 Dalton Red Wolves SC Vs Southern Soccer Academy Kings - - - 2-0
00:30 One Knoxville SC Vs Tri Cities FC - - - 1-0
01:00 Atletico Vega Real Vs Waterhouse 3.300 3.500 1.909 0-0
01:00 El Nacional Vs Chacaritas SC 1.800 3.300 3.800 2-0
01:30 Toluca Vs Bayer Leverkusen 4.750 4.000 1.500 2 1-0
01:30 Club Deportes Santa Cruz Vs San Luis Quillota - - - 2-0
01:30 Gremio Novorizontino Vs Sport Recife - - - -:-
01:30 Atletico GO Vs CD Antofagasta - - - 1-0
01:30 Club 9 de Octubre Vs Guairena FC - - - 2-3
01:30 Junior Vs Oriente Petrolero - - - 2-0
01:30 Boca Juniors Vs Corinthians - - - 1-1
01:30 Sporting Cristal Vs CA Talleres de Córdoba - - - 0-0
01:30 Flamengo Vs Universidad Catolica - - - 1 3-0
01:30 CRB Vs Londrina 1.850 3.300 4.750 1-0
01:40 Fortaleza Vs Bogota FC - - - 1 0-1
02:00 Club America Vs Pachuca - - - 1-1
03:00 Atlas Vs Tigres UANL - - - 3-0
04:30 CISF Vs Yong Sport Academy 1.200 6.000 9.000 1 7-1
04:45 Birgunj Youth Academy Vs Pulchowk SC 2.600 3.000 2.500 0-4
06:00 Khangarid Klub Vs Khans Khuns-Erchim 17.000 9.000 1.062 2 0-3
08:00 Planning Boys United Vs RC32 Football Academy - - - 3-1
08:00 Welkite Ketema Vs Sebeta City - - - 1-2
09:00 Bch Lions Vs FC Ulaanbaatar 13.000 7.500 1.100 2 2-5
09:00 ACS FF Baia Mare Women Vs Banat Girls Women 2.700 4.750 1.909 1-0
09:00 Independenta Baia Mare Women Vs Banat Girls Women - - - Ov2.5 1-0
09:30 Edgeworth Eagles Vs Weston Workers FC 1.727 4.200 3.500 1 2-3
09:30 Thailand Women Vs Philippines Women 1.650 4.000 4.000 3-0
09:30 West Canberra Wanderers FC Vs O'Connor Knights 4.000 5.000 1.500 3-3
10:00 FC Avrora Vs Luch - - - Ov2.0 4-1
10:00 Akademiya Futbola Vs FK Kaluga-M - - - 1 4-0
10:00 Maitland FC Vs Lambton Jaffas 2.100 3.750 2.700 6-0
10:00 Valentine Phoenix Vs Broadmeadow Magic 6.000 4.333 1.400 2 TBD
10:00 Adamstown Rosebud Vs Lake Macquarie 3.500 4.000 1.727 2 1-2
10:00 Bashundhara Kings Vs Chittagong Abahani 1.002 51.000 51.000 1 or Ov1.5 5-0
10:00 Istanbulspor U19 Vs Altinordu U19 - - - 1-1
10:00 Kocaelispor U19 Vs Denizlispor U19 - - - 3-1
10:00 Vietnam Women Vs Myanmar Women - - - 1 -:-
10:00 St George City FA Vs Dulwich Hill 1.333 5.500 5.500 4-2
10:00 Whittlesea United Vs Upfield SC 1.444 4.750 4.750 4-0
10:05 Adelaide United Vs Melbourne City 3.600 3.600 1.950 1 0-0
10:30 Southside Eagles Vs Eastern Suburbs 7.000 4.500 1.333 TBD
10:30 Bayside United Vs Rochedale Rovers 6.500 5.500 1.285 TBD
10:30 Caboolture FC Vs Moreton Bay United 4.500 5.000 1.444 0-4
10:30 North Pine Vs Brisbane City 17.000 8.000 1.100 1 TBD
10:30 Peninsula Power Vs Gold Coast Knights 2.400 4.000 2.250 TBD
10:30 Pine Hills Vs Logan Lightning 11.000 6.500 1.166 1 TBD
10:30 Bentleigh Greens Vs St Albans Saints 1.615 4.000 4.000 1 3-0
10:30 Broadbeach United Vs Western Pride FC - - - 1 3-3
10:45 Redlands United Vs Sunshine Coast 1.222 5.500 8.500 1 or Ov2.5 1-1
10:45 Blacktown City Vs Sutherland Sharks 1.571 4.750 3.750 1 2-1
11:00 FC Rim Vs FSM - - - 1-1
11:00 Mata Rukmani FC Women Vs Kickstart Karnataka FC Women - - - 0-10
11:00 Pohang Steelers Vs Jeonbuk Motors 2.625 3.100 2.550 0-1
11:00 Ulsan Hyundai Vs Jeju United 1.950 3.200 3.600 1-0
11:00 Vissel Kobe Vs Kawasaki Frontale 4.000 3.600 1.909 0-1
11:00 Gamba Osaka Vs Kashima Antlers - - - 1-3
11:00 Oita Vs Cerezo Osaka - - - 3-3
11:00 Shimizu S-Pulse Vs Sanfrecce Hiroshima - - - 2-1
11:00 Tokushima Vortis Vs Nagoya Grampus - - - 0-2
11:00 Consadole Sapporo Vs Sagan Tosu - - - 1-1
11:00 Kashiwa Reysol Vs Kyoto Sanga FC - - - 0-1
11:00 FC Tokyo Vs Avispa Fukuoka - - - 0-0
11:00 Shonan Bellmare Vs Jubilo Iwata - - - 1-0
11:00 Mekelakeya Vs Fasil Kenema - - - 1-2
11:00 FC Gifu Vs Gainare Tottori - - - 3-0
11:00 Omiya Ardija Vs Grulla Morioka FC - - - 1 0-1
11:15 Khalibari Youth FC Vs Mahabir Club 4.000 4.000 1.615 1-2
11:30 Emerald FC Vs Sorrento - - - 2-4
11:30 Seongnam FC Vs Suwon FC 2.700 3.000 2.625 2-2
11:30 Gangwon FC Vs FC Seoul 2.900 3.200 2.300 1-0
11:30 Urawa Red Diamonds Vs Yokohama F-Marinos 2.550 3.400 2.700 3-3
11:30 Ansan Greeners FC Vs Chungnam Asan FC 4.000 3.000 1.909 0-1
11:30 Bucheon Vs Gyeongnam FC 1.950 3.250 3.600 0-1
12:00 Barcelona (Cliff) Esports Vs Sevilla (JohnyBeGood) Esports - - - 2 1-2
12:00 A.Madrid (Pipis) Esports Vs Real Madrid (Danny) Esports - - - Ov2.0 2-2
12:00 Khovd Vs SP Falcons FC 15.000 9.000 1.100 2-5
12:00 Police Tero FC Vs Nakhon Ratchasima 2.700 3.100 2.375 1-2
12:00 Mandurah City Vs Inglewood United 3.400 4.000 1.750 Ov2.5 1-1
12:00 Kecskemeti TE U19 Vs Nyiregyhaza Spartacus U19 - - - 2-1
12:00 Gokulam Kerala FC Vs ATK Mohun Bagan - - - 2-4
12:15 Shakti FC Vs Youngsters Delhi - - - 1 3-1
12:30 Dynamo Barnaul Vs Nosta Novotroitsk - - - 3-0
12:45 FK Kokand 1912 Vs Pakhtakor Tashkent - - - 1-1
12:45 Termez Surkhon Vs Sogdiana Jizzakh - - - 2-4
13:00 BUL FC Vs Boma FC 1.090 9.000 21.000 1 or Ov2.5 1-0
13:00 Vietnam Women Vs Myanmar Women 1.500 4.200 5.500 1 1-0
13:00 Suphanburi FC Vs Buriram United 10.000 5.250 1.250 2-3
13:00 Paro FC Vs Thimphu City - - - 1-0
13:00 FC Saburtalo Tbilisi II Vs Kolkheti Poti - - - 5-1
13:00 FC Varketili Vs FC Irao - - - 1-1
13:00 FC Gori Vs FC Tbilisi City - - - 0-0
13:00 Thailand Women Vs Philippines Women - - - -:-
13:15 Johor Darul Takzim Vs Sri Pahang FC - - - 1 2-2
13:30 Blue Eagles Vs Civil Service Utd 2.000 2.750 4.000 1 0-0
13:30 Sogndal U19 Vs Viking FK U19 8.500 6.000 1.200 2 4-5
13:40 Al Khaleej U19 Vs Al Jeel U19 1.727 3.400 4.200 1 TBD
13:40 Al Fateh SC U19 Vs Al Ittifaq Dammam U19 1.950 3.400 3.200 2-2
13:41 Confianca U20 Vs AD Frei Paulistano U20 3.250 3.600 1.950 1-1
13:55 Al Hilal Riyadh U19 Vs Al Wahda Mecca U19 1.533 3.800 5.000 1 1-0
14:00 Police FC Vs AS Kigali 2.600 2.875 2.600 2-2
14:00 FC Irtysh Omsk Vs FC Orenburg II - - - 1-1
14:00 Wolaita Dicha Vs Sidama Bunna - - - 0-1
14:00 Stade Renard de Melong Vs Union Douala - - - 0-0
14:00 Djiko FC de Bandjoun Vs AS Fortuna Mfou - - - 1 TBD
14:00 PWD de Bamenda Vs Fovu de Baham - - - 1-3
14:00 UMS de Loum Vs Dragon Club Yaounde - - - 1 1-1
14:00 Ofta De Kribi Vs Avion Academy - - - 1-1
14:00 Renaissance Ngoumou Vs Yafoot FC - - - 0-2
14:25 Al Ittihad U19 Vs Al Faisaly Harmah U19 2.400 3.500 2.375 0-0
14:30 Hapoel Herzliya U19 Vs Maccabi Tzur Shalom U19 1.909 3.400 3.400 TBD
14:30 Hapoel Nof HaGalil U19 Vs Beitar Tubruk U19 2.250 3.500 2.625 4-0
14:30 Hapoel Umm al-Fahm U19 Vs Hapoel Iksal Imad U19 1.250 5.000 9.000 1 TBD
14:30 Maccabi Ahi Nazareth U19 Vs MS Pardes Hana Karkur U19 2.450 3.400 2.450 1-2
14:30 SC Haifa Robi Shapira U19 Vs Hapoel Haifa U19 9.000 8.000 1.142 0-1
14:30 SC Neve Yosef U19 Vs Maccabi Ironi Kiryat Ata U19 2.500 3.200 2.500 3-3
14:30 Gadna Tel Aviv Yehuda U19 Vs Hapoel Jerusalem U19 2.000 4.000 2.750 1 2-3
14:30 Hapoel Hod Hasharon U19 Vs Maccabi Kabilio Jaffa U19 2.100 3.750 2.700 0-1
14:30 Hapoel Kiryat Ono U19 Vs Maccabi Yavne Shimon U19 2.100 4.000 2.625 0-1
14:30 Hapoel Petah Tikva U19 Vs Shimshon Tel Aviv U19 1.571 4.333 4.000 1 0-2
14:30 Maccabi Amidar Ramat Gan U19 Vs Maccabi Herzliya U19 2.250 3.500 2.625 0-1
15:00 Tromso U19 Vs Valerenga U19 2.600 4.500 2.000 Ov2.0 1-3
15:00 UKS Loczki Wyszkow Women Vs GSS Grodzisk Wielkopolski Women 1.285 5.500 6.500 3-5
15:00 Proodeftiki Vs Makedonikos 1.400 4.333 6.000 0-0
15:00 Ilioupoli Vs Agrotikos Asteras 1.400 4.000 6.500 1-1
15:00 Iraklis Larisas Vs Pao Rouf 3.200 3.000 2.150 1-3
15:00 Sleza Wroclaw Vs Zaglebie Lubin II 2.250 3.400 2.625 4-0
15:00 Nefis Kazan Vs Everest - Vysokaya Gora - - - 4-1
15:00 B71 Sandur Vs IF Fuglafjordur - - - Pstpnd
15:00 TB Tvoroyri Vs 07 Vestur II - - - 1 Pstpnd
15:00 Independiente FBC Vs Atletico Colegiales - - - Pstpnd
15:00 Sportivo Iteno Vs 2 de Mayo - - - 1 1-1
15:00 ASD Muravera Vs Gladiator - - - 1 TBD
15:00 Arzachena Vs Afragolese 1944 - - - TBD
15:00 AS Ostia Mare Vs Atletico Uri - - - TBD
15:00 Carbonia Vs Vis Artena - - - 2-0
15:00 Team Nuova Florida Vs Aprilia - - - 1 2-1
15:00 Real Monterotondo Vs Giugliano - - - Ov2.0 0-3
15:00 Cassino Vs Insieme Formia - - - TBD
15:00 Cynthialbalonga Vs ASD Lanusei - - - 1 TBD
15:00 Torres Vs USD Latte Dolce - - - 1 TBD
15:00 ASD San Luca Vs Santa Maria - - - 3-3
15:00 Audace Cerignola Vs Brindisi - - - 1 3-0
15:00 ES Hammam Sousse Vs ES Zarzis - - - 1-1
15:00 Olympique de Beja Vs ES Metlaoui - - - 2-0
15:15 Al Ittihad Kalba U21 Vs Al Wahda Abu Dhabi U21 - - - 1 4-3
15:15 Ajman SCC U21 Vs Al Wasl SC U21 1.700 3.600 4.200 1 1-0
15:15 Al Ain SCC U21 Vs Al Nasr SC U21 1.444 4.000 6.000 1 3-2
15:15 Al Jazira SC U21 Vs Khor Fakkan U21 1.142 7.500 12.000 1 2-1
15:30 Fauve Azur Elite Vs APEJES Academy - - - 1-1
15:30 Colombe du Dja et Lobo Vs Tonnerre Yaounde - - - 2-0
15:30 Bamboutos de Mbouda Vs New Star de Douala - - - 1 0-0
15:30 Paide Linnameeskond Vs JK Trans Narva - - - 1 4-2
16:00 KS Wieczysta Krakow Vs WKS Tempo Bialka 1.071 11.000 21.000 TBD
16:00 Nadezhda Dobroslavci Vs Slivnishki Geroy - - - 0-0
16:00 Riga FC Vs BFC Daugavpils 1.166 6.000 11.000 1 2-0
16:00 Cotonsport Vs Eding Sport FC - - - 3-0
16:00 Panthere Sportive Du Nde Vs Canon de Yaounde - - - 0-1
16:00 Aduana Stars Vs Elmina Sharks - - - 1 0-0
16:00 Karela United FC Vs Great Olympics - - - 1-0
16:00 Berekum Chelsea Vs Medeama SC - - - 0-0
16:00 King Faisal Vs Eleven Wonders - - - 2 1-0
16:00 Legon Cities FC Vs Dreams - - - 1 2-1
16:00 WAFA Vs Accra Lions FC - - - 0-1
16:00 Real Tamale United Vs Bechem FC - - - 2-2
16:00 Hearts of Oak Vs Bibiani Gold Stars - - - 1 1-0
16:00 Mamry Gizycko Vs GKS Wikielec - - - 0-1
16:00 Parnu JK Vaprus Vs Tallinna JK Legion - - - 2 1-1
16:00 SK Super Nova Vs FK Spartaks Jurmala - - - 0-3
16:00 Djurgardens IF U19 Vs Helsingborgs U19 - - - Ov2.0 4-4
16:00 Al-Riffa Vs Al Arabi SC - - - 1 3-2
16:00 Bashundhara Kings Vs Maziya SRC - - - 1 1-0
16:00 Al Seeb Vs Jableh - - - 1-0
16:00 Tishreen Vs Hilal Al Quds - - - 0-0
16:00 Club Africain Vs Etoile Sportive Sahel - - - 0-1
16:00 Junkeren Vs Mjølner - - - 1 or Ov1.5 6-3
16:00 Slovacko Vs Sparta Prague - - - 1 3-1
16:00 CR Belouizdad Vs ES Setif - - - 1-0
16:00 FK Neptunas Klaipeda Vs FK Zalgiris Vilnius - - - 0-1
16:30 FK Cadca Vs FK Rakytovce 8.500 5.500 1.222 2 1-5
16:30 SK Novohrad Lucenec Vs Tj Jednota Banova 2.200 3.600 2.625 0-0
16:30 Rimavska Sobota Vs Fomat Martin 8.500 4.750 1.300 0-1
16:30 Liptovsky Hradok Vs Banik Kalinovo 1.571 4.333 4.000 1-1
16:30 Tatran Krasno Vs SK Pramen Kovacova 1.800 3.800 3.400 1 1-0
16:30 SK Olympia Rajecko Vs Bosonohy 1.400 5.000 5.000 1 or Ov1.5 2-0
16:30 NK Sava Kranj Vs ND Slovan Ljubljana - - - 1-3
16:30 MFK Zarnovica Vs FK Podkonice - - - Ov2.0 1-2
16:30 Liptovska Stiavnica Vs TJ Tatran Oravske Vesele - - - 1-3
16:30 FTC Filakovo Vs Dolny Kubin - - - Ov2.0 1-0
16:30 EIF Academy Vs BK-46 1.222 5.250 10.000 1 3-2
16:30 RPS Lions Vs KJP 9.500 5.250 1.222 2 0-3
17:00 Finnsnes IL Vs Tromsdalen - - - 2-4
17:00 Trygg/Lade Vs Levanger - - - 1-2
17:00 Skjetten Vs Ullensaker/Kisa - - - 0-3
17:00 Herd Vs Molde - - - 0-2
17:00 Bremnes Vs Oygarden FK - - - 2-5
17:00 Siroki Brijeg Vs FK Tuzla City - - - 0-1
17:00 Zeljeznicar Vs Borac Banja Luka - - - 0-0
17:00 HNK Rijeka Vs Ukraine - - - 1-1
17:00 Grei Kvinner Women Vs Kolbotn Women - - - 0-2
17:00 Fart Women Vs Valerenga Women - - - 2 0-9
17:00 Viking FK Women Vs Avaldsnes Women - - - 1 1-3
17:00 Loddefjord IL Women Vs SK Brann Women - - - 0-12
17:00 Tynset Women Vs Lillestrom SK Women - - - 0-12
17:00 Renaissance Zemamra Vs MAT Tetouan - - - 2-1
17:00 America de Cali Women Vs Junior Women - - - 1 2-0
17:00 Voss Vs SK Brann - - - 0-7
17:00 Raade IL Vs Fredrikstad - - - 0-1
17:00 FK Nova Role Vs Karlovy Vary B 2.800 5.000 1.800 TBD
17:00 Saku Sporting Vs Rumori Calcio - - - 1 or Ov2.5 3-2
17:00 FC Kurkino Vs Zelenograd - - - 2 1-5
17:00 Unia Kosztowy Vs KS Unia Dabrowa Gornicza 1.950 3.900 2.875 0-2
17:00 JK Tallinna Kalev II Vs Tabasalu FC Charma 3.500 4.000 1.727 1-5
17:00 Immigration FC Vs Bombada FC 2.400 3.200 2.625 0-0
17:00 Kanifing East FC Vs Kiang West FC 2.375 2.875 2.875 1-0
17:00 Fenerbahce U19 Vs Galatasaray U19 - - - 1-2
17:00 Azam FC Vs Simba Sports Club - - - 2 1-1
17:00 VIFK Vs GBK - - - 1 5-2
17:00 Os Vs Asane - - - 1 or Ov2.5 6-5
17:00 Orkla Vs Stjørdals/Blink - - - 3-6
17:00 Træff Vs Vard Haugesund - - - 6-8
17:00 Pors Grenland Vs Arendal - - - 2-3
17:00 Brumunddal Vs Strommen - - - 2 2-0
17:00 Baerum Vs Kvik Halden FK - - - 1 1-2
17:00 Ullern Vs Asker - - - 3-0
17:00 Bossekop Vs Alta - - - 0-2
17:15 Vezu U21 Vs Sdyushor Zenit St Petersburg - - - 1 2-2
17:30 JK Nomme Kalju Vs FC Levadia Tallinn - - - 0-1
17:30 FC Helsingor Vs Lyngby 2.100 3.500 3.400 1-2
17:30 Hvidovre IF Vs FC Fredericia 2.300 3.600 2.900 3-1
17:30 Nykobing Vs AC Horsens 6.000 5.000 1.400 2 0-1
17:30 Esbjerg Vs Fremad Amager 2.000 3.600 3.400 2-3
17:30 Nordstrand Vs Frigg - - - 1 0-1
17:30 FK Sveikata Vs Hegelmann Litauen II - - - Ov2.5 0-0
17:30 Toshevo Vs Ustrem Donchevo - - - 3-9
17:30 Neva U21 Vs Izhorets Inkon U21 - - - 1-0
17:30 MSK Senec Vs Kalinkovo 1.571 3.800 4.750 1 1-0
17:45 Excelsior Vs Heracles 2.625 3.750 2.250 1 3-0
18:00 Orgryte IS Vs Trelleborgs FF - - - 1-2
18:00 Vasteras SK Vs Jonkopings Sodra - - - 1 2-2
18:00 Utsiktens BK Vs Landskrona BoIS - - - 2-2
18:00 Skövde AIK Vs Orebro SK - - - 0-0
18:00 Asarums IF FK Vs Kristianstad FC - - - 0-2
18:00 Forsbacka IK Vs Sandvikens AIK FK - - - 2-0
18:00 Lokomotiv Oslo Vs Eidsvold TF - - - 1-2
18:00 Harstad Vs Senja - - - 1 or Ov1.5 2-1
18:00 Dornbreite Lübeck Vs TSV Kronshagen - - - 1 or Ov1.5 2-0
18:00 Ullensaker/Kisa Women Vs Lyn Women - - - 0-4
18:00 Brescia Vs Monza - - - 1-2
18:00 NK Rudar Siveric Vs NK Zagora - - - 0-5
18:00 HB Torshavn Vs AB Argir 1.142 7.500 12.000 1 or Ov2.5 2-1
18:00 Volta Redonda U20 Vs Bangu RJ U20 1.750 3.300 4.200 1 2-2
18:00 BSV Schwarz-Weiss Rehden Vs SV Meppen 4.333 4.000 1.571 1-0
18:00 Karlovac Vs NK Ponikve - - - 3-1
18:00 Real Bamako Vs Djoliba AC 3.500 2.600 2.250 0-0
18:00 TuS Makkabi Berlin Vs Berlin Hilalspor 1.250 5.500 7.500 3-0
18:00 Yong Sport Academy Vs Les Astres FC De Douala - - - 0-2
18:30 Throttur Reykjavik Women Vs Thor KA Akureyri Women - - - 1 4-1
18:30 VfB Lubeck II Vs SV Frisia 03 - - - 3-3
18:30 Eintracht Trier Vs TuS Mechtersheim - - - 1 0-0
18:30 TSV Bordesholm Vs SV Todesfelde - - - 2 1-2
18:30 Gjøvik-Lyn Vs Raufoss - - - 5-3
18:30 Øvrevoll Hosle Women Vs Honefoss Women - - - 1 4-3
18:30 Odds Women Vs Stabaek Women - - - 0-1
18:30 Orlando Pirates Vs Maritzburg Utd - - - 1 -:-
18:30 UFC Altenmarkt Vs SV Strasswalchen 2.250 4.000 2.400 0-0
18:30 Esbjerg U19 Vs Odense BK U19 3.000 4.500 1.800 2-2
19:00 Breidablik Women Vs IBV Vestmannaeyjar Women - - - 1 or Ov1.5 0-1
19:00 Riga FC Vs BFC Daugavpils - - - 1 -:-
19:00 Artsul Futebol Clube Vs Volta Redonda - - - 1-1
19:00 Goncalense FC Vs Marica RJ - - - 1 0-0
19:00 FC International Leipzig Vs Wacker Nordhausen - - - 0-3
19:00 CA Votuporanguense U20 Vs Mirassol U20 - - - 1-2
19:00 America SP U20 Vs Tanabi U20 - - - 2 1-0
19:00 Comercial U20 Vs Botafogo SP U20 - - - -:-
19:00 Olimpia SP U20 Vs Monte Azul U20 - - - 2 0-3
19:00 CA Taquaritinga SP U20 Vs Ferroviaria SP U20 - - - 0-3
19:00 GD Saocarlense U20 Vs XV de Jau U20 - - - 2-2
19:00 Independente U20 Vs Capivariano U20 - - - 2-2
19:00 Portuguesa Desportos U20 Vs Ibrachina U20 - - - 1-1
19:00 SKA Brasil U20 Vs Oeste U20 - - - 2-1
19:00 Noroeste U20 Vs Sao Carlos U20 - - - 3-0
19:00 Andradina EC U20 Vs CA Penapolense U20 - - - 1-1
19:00 AA Francana U20 Vs Inter de Bebedouro U20 - - - 0-0
19:00 CA Metropolitano FC SP U20 Vs CA Colorado Caieiras FC SP U20 - - - -:-
19:00 CA Paulista FC SP U20 Vs Guarani SP U20 - - - -:-
19:00 Catanduva FC U20 Vs Gremio Novorizontino U20 - - - 0-4
19:00 Sharjah Brasil FC SP U20 Vs Um Chute Para O Futuro-Gestao Esportiva-Salto FC SP U20 - - - -:-
19:00 National Bank Vs Al Ahly Cairo 5.500 3.750 1.500 0-0
19:00 CA Assisense U20 Vs Aracatuba FC SP U20 - - - -:-
19:00 Excelsior Vs Heracles - - - 1 -:-
19:00 RFC Liege Vs Dessel Sport 1.571 3.750 4.750 1 4-0
19:00 Royal Knokke Vs FCV Dender EH 1.727 3.500 4.000 0-2
19:00 Atletico Madrid U19 Vs Alcorcon U19 - - - 1 1-0
19:00 Fram/Úlfarnir U19 Vs Keflavik U19 4.000 5.000 1.500 5-2
19:00 Sport SE U20 Vs Rosario SE U20 1.800 3.250 4.000 0-2
19:00 EC Juventude U20 Vs Passo Fundo U20 1.615 3.750 4.333 TBD
19:00 Malacateco Vs CSD Comunicaciones - - - 1-1
19:00 CA Assisense U20 Vs Aracatuba U20 2.250 3.500 2.625 0-4
19:00 Sharjah Brasil U20 Vs Salto SP U20 4.750 3.750 1.571 2-1
19:00 Paulista U20 Vs Guarani SP U20 4.750 3.750 1.571 2-3
19:00 Metropolitano FC U20 Vs Colorado Caieiras FC U20 - - - 2-2
19:00 EC Prospera U20 Vs Criciuma U20 - - - 0-6
19:00 Comercial RB SP U20 Vs Botafogo SP U20 3.500 3.500 1.833 0-2
19:00 Dinamo EC U23 Vs Miguelense FC U23 1.666 3.600 4.200 1 TBD
19:15 MAS Fes Vs WAC Casablanca - - - 1-1
19:30 Aragoiania U20 Vs Rioverdense U20 2.000 3.250 3.250 4-2
19:30 Itumbiara U20 Vs America GO U20 2.050 3.400 3.000 0-0
19:30 Jardim America U20 Vs Belavistense U20 3.250 4.333 1.727 3-1
19:45 Cliftonville LFC Women Vs Mid Ulster Women 1.040 17.000 29.000 1 8-0
19:45 Crusaders Strikers Women Vs Lisburn Women - - - 5-2
19:45 Derry City Women Vs Linfield Women - - - 2 1-3
19:45 Northampton Vs Mansfield 2.200 3.200 3.400 0-1
19:45 Sion Swifts Women Vs Glentoran Belfast United LFC Women 17.000 9.500 1.083 2 1-1
20:00 Shabab Al Khaleel Vs Dhofar - - - 1 0-3
20:00 Al Ansar Beirut Vs Al Kuwait SC - - - 1-1
20:00 Al Nejmeh Vs East Riffa - - - 1 1-1
20:00 Rubio Nu Vs River Plate Asuncion - - - 1 0-1
20:00 Eintracht Frankfurt Vs Rangers 2.250 3.400 3.100 6-5
20:00 B36 Torshavn Vs Vikingur Gota 2.875 3.750 2.000 0-2
20:15 Afturelding/Fram Women Vs Stjarnan Women - - - 1-3
21:00 Atletico Santo Domingo Vs Imbabura - - - 1-0
21:00 Kria Vs Hviti Riddarinn 4.500 5.500 1.400 1-10
21:00 KFR Hvolsvöllur Vs Golfklubbur Grindavikur 2.050 4.500 2.500 1 or Ov1.5 3-3
21:00 Lettir Reykjavik Vs IBU Uppsveitir 3.500 5.250 1.571 Ov2.5 1-4
21:00 Berserkir Vs KB Breidholt - - - 2 4-1
21:30 CD Platense Zacatecoluca Vs Alianza FC - - - 2 1-0
21:30 Independiente Medellin Women Vs Deportivo Pereira Women - - - 0-0
22:00 Campinense Clube Vs Ypiranga - - - 0-0
23:00 Athletico Paranaense Vs Libertad Asuncion - - - 2-0
23:00 Palmeiras Vs Emelec - - - 1 1-0
23:00 Nacional De Football Vs Velez Sarsfield - - - 1 2-3
23:00 Nova Venecia FC Vs Vilavelhense - - - 1 2-0
23:15 Ayacucho FC Vs Everton de Vina - - - 0-2
23:15 CA River Plate Vs Cuiaba - - - 1 1-2
23:30 Lajeadense Vs EC Pelotas - - - -:-
Time Match 1 X 2 Tip Result
00:00 Miami FC Vs Detroit City FC - - - -:-
00:00 Charlotte Independence II Vs North Carolina FC II 1.750 3.750 3.600 0-0
00:00 Esportivo Bento Goncalves Vs Passo Fundo RS 2.050 3.000 3.400 1 -:-
00:00 North Carolina Courage Women Vs Orlando Pride Women - - - 1 1-2
00:00 Charlotte Independence II Vs North Carolina FC U23 - - - 0-0
00:00 Tampa Bay United Vs The Villages - - - 0-1
00:00 Florida Elite Vs Nona FC - - - 3-2
00:00 Pensacola City FC Vs Florida Roots - - - Ov2.0 3-2
00:00 Lansing City Football Vs Kalamazoo FC - - - TBD
00:00 Farroupilha Vs Tupi RS - - - -:-
00:00 Veranopolis Vs GE Gloria - - - -:-
00:00 Santa Cruz RS Vs Sao Paulo RS - - - 1 -:-
00:00 Sao Gabriel Vs Guarani RS - - - -:-
00:00 Coruripe Vs CE Olhodaguense 1.400 4.000 7.000 1 4-0
00:30 Portuguesa Vs CD Hermanos Colmenares - - - 1-1
00:30 DC United Vs New York City FC 3.000 3.600 2.200 0-2
00:30 New York Red Bulls Vs Chicago Fire 1.500 4.000 6.500 1 3-3
00:30 Philadelphia Union Vs Inter Miami CF 1.450 4.500 6.500 0-0
00:30 Vitoria Vs Botafogo PB 2.100 3.100 3.400 0-1
00:30 Racing Louisville FC Women Vs San Diego Wave Women - - - 1-0
00:30 West Chester United Vs Reading United - - - 1 1-3
00:30 Charlotte Independence Vs Northern Colorado Hailstorm - - - 1-2
00:45 Santa Tecla Reserves Vs CD Aguila Reserves - - - 1-1
01:00 Atlante Vs Atletico Morelia 1.833 3.300 3.750 0-1
01:00 Racing Club Aruba Vs SV La Fama 1.300 4.750 7.500 3-2
01:00 Minnesota United FC Vs LA Galaxy 2.400 3.500 2.750 1-1
01:00 Birmingham Legion FC Vs Las Vegas Lights FC - - - 0-0
01:00 Memphis 901 FC Vs LA Galaxy II - - - 5-0
01:00 El Nacional Vs Chacaritas SC - - - -:-
01:00 Guayaquil SC Vs Manta FC - - - 1 2-0
01:00 Deportes Tolima Vs America MG 1.909 3.300 4.200 2-2
01:00 Colon Vs Olimpia Asuncion 1.800 3.400 4.500 2-1
01:00 Deportivo Tachira Vs Independiente Petrolero 1.571 4.000 5.500 3-0
01:00 Houston FC Vs Corpus Christi FC - - - 0-1
01:00 OKC 1889 FC Vs Reign FK - - - 1 or Ov2.5 2-0
01:00 Tigres U20 Vs Club America U20 - - - 0-2
01:30 Houston Dynamo Vs Seattle Sounders 2.200 3.600 2.900 0-1
01:30 Nashville SC Vs CF Montreal 1.850 3.400 4.200 2-1
01:30 Sporting Kansas City Vs Colorado Rapids 2.250 3.400 3.100 2-1
01:30 Club Atletico Libertad Vs America de Quito - - - 4-2
01:30 Santos Vs Union La Calera 1.500 4.000 6.000 1-0
01:30 LDU Quito Vs Defensa y Justicia 1.600 3.750 5.000 1 2-2
01:30 Racing Club Vs FBC Melgar 1.444 4.000 7.000 1-0
01:30 Duluth FC Vs Minnesota TwinStars - - - 1 or Ov2.5 5-0
01:30 Fort Worth Vaqueros FC Vs Irving City FC - - - 0-1
02:00 El Paso Locomotive FC Vs Sacramento Republic - - - 1-0
02:00 Independiente Santa Fe Women Vs Llaneros Women - - - 1 or Ov2.5 4-0
02:15 Laredo Heat Vs FC Brownsville - - - 1 or Ov1.5 2-0
02:30 AD Isidro Metapan Vs CD Aguila - - - 1-2
03:00 Vancouver Whitecaps Vs FC Dallas 2.800 3.300 2.450 2-1
03:00 Portland Thorns Women Vs Washington Spirit Women - - - 1 1-1
03:00 Alianza Lima Vs Fortaleza EC - - - -:-
03:00 Alianza Lima Vs Fortaleza 4.000 3.500 1.909 0-2
03:30 San Jose Earthquakes Vs Portland Timbers 2.050 3.500 3.300 3-2
03:30 Los Angeles FC Vs Austin FC 1.500 4.500 6.000 1 1-2
09:00 Athletic 220 FC Vs Deren FC 2.375 3.600 2.375 2 0-1
09:38 US Biskra U21 Vs Paradou AC U21 3.400 2.900 2.100 2-2
10:00 Blacktown Spartans Vs Castle Hill RSL Rockets 1.055 11.000 21.000 5-0
10:00 Thailand U23 Vs Indonesia U23 - - - 0-0
10:00 Bangadarshan Vs Ajmal FC 1.200 6.500 8.000 3-0
10:00 Bursa Soganlispor Women Vs Kemer FK Women 1.727 4.200 3.400 1-2
10:00 Kahramanmaras Anadolu Women Vs Erzincan Gencler Gucu Spor Women 1.100 9.000 11.000 0-1
10:00 Busan Sangmu Women Vs Suwon FMC Women - - - 1-3
10:00 Gyeongju Women Vs Hyundai Steel Red Angels Women - - - 0-2
10:00 Hwacheon KSPO Women Vs Sejong Sportstoto Women - - - 1 1-0
10:00 Seoul Amazones Women Vs Changnyeong Women - - - 1-0
10:30 Ural-D Yekaterinburg Vs FC Novosibirsk - - - 2-0
11:00 Nofel Sporting Club Vs Farashganj SC 3.250 3.200 2.100 1 1-1
11:00 Sagamihara Vs YSCC - - - 1 0-0
11:54 Viva Chennai FC Vs AGORC Chennai 4.750 3.750 1.571 1 2-1
12:00 Ulaanbaatar City Vs Tuv Buganuud 2.300 3.800 2.375 2-0
12:15 Glorious FC Vs Paschim Heroes 4.500 3.750 1.600 0-2
12:25 Naija Ratels Women Vs Rivers Angels Women 5.250 3.500 1.571 0-2
12:30 Joondalup United Vs Cockburn City 5.500 5.000 1.363 Ov2.0 TBD
12:30 Joondalup United Vs Cockburn City - - - Ov2.0 TBD
13:00 Gazikentspor Women Vs Hatayspor Women 2.000 4.000 2.750 0-1
13:00 Pendik Camlikspor Women Vs 7 Eylul Genclikspor Women 2.250 4.000 2.400 3-0
13:00 Pyunik Yerevan II Vs Gandzasar Kapan - - - 6-0
13:00 Ararat Armenia II Vs FK Lernayin Artsakh Goris - - - 2 TBD
13:00 Alashkert FC II Vs BKMA Vagharshapat 2 - - - TBD
13:00 Vietnam U23 Vs Malaysia U23 - - - 0-0
13:15 Fortis FC Vs Fakirapool Young Men's Club 1.363 3.800 10.000 1 0-0
13:30 FK Csikszereda Miercurea Ciuc U19 Vs ACS Sepsi U19 1.615 4.500 3.600 1-0
14:00 Deportivo Moron Reserves Vs Temperley Reserves 3.200 3.500 1.952 1-2
14:00 APR FC Vs Rayon Sports FC 1.727 3.600 3.900 2-1
14:00 KMC FC Vs Mbeya City - - - 3-0
15:00 FC Nesher U19 Vs Sektzia Nes Tziona U19 3.400 3.750 1.800 2 4-2
15:00 Pioneers Club Vs Haras El Hedoud 3.750 2.875 2.000 2-0
15:00 Al Masry Salloum Vs Sed Elmahla 1.222 5.000 11.000 1 1-2
15:00 El Olympi Vs El Mansoura 1.533 3.400 6.000 1 0-0
15:00 El Hammam Vs Ala'Ab Damanhour 2.050 2.875 3.600 2-2
15:00 Baladiyet El Mahallah Vs Abo Qir Semad 2.050 2.875 3.600 1 0-1
15:00 Defensores de Belgrano Reserves Vs CA Atlanta Reserves 3.200 3.500 1.952 1-5
15:00 Canuelas FC Reserves Vs Deportivo Merlo Reserves 1.727 3.500 4.000 1 2-0
15:00 FC Urartu II Vs Shirak - - - TBD
15:00 3 de Febrero Vs Guarani de Trinidad - - - 0-1
15:00 Club General Martin Ledesma Vs Pastoreo FC - - - 0-0
15:00 FK Radnik Surdulica Vs FK Kolubara - - - 1 3-0
15:15 Maccabi Kishronot Hadera Women Vs Bnot Netanya Women - - - 1 6-1
15:30 Al-Jazeera Vs Al-Sareeh - - - 3-2
15:30 Tractor Sazi Vs Persepolis - - - 0-0
15:30 Germany U17 Vs Luxembourg U17 - - - 1 3-0
15:30 Netherlands U17 Vs Poland U17 - - - 2-1
15:30 Nassaji Mazandaran Vs Havadar SC - - - 1-2
16:00 FK Teplice Vs FC Vlasim - - - 3-0
16:00 NA Hussein Dey U21 Vs RC Relizane U21 1.500 3.400 6.500 TBD
16:00 Opava Vs Bohemians 1905 - - - 0-1
16:00 JK Tammeka Tartu II Vs FA Tartu Kalev 1.250 5.750 7.000 TBD
16:00 UPI ONM FC Vs Dragons 5.000 3.800 1.500 2 1-1
16:00 Tecos II Vs Cimarrones de Sonora FC III 2.900 3.300 2.150 1-0
16:00 Bayelsa Queens FC Women Vs Edo Queens Women 1.615 3.200 5.250 1 2-1
16:00 Ashanti Gold Vs Asante Kotoko - - - Pstpnd
16:00 VPS Vaasa Vs FC Inter 3.750 3.500 2.000 1-2
16:00 FK Liepaja Vs Metta/LU - - - 1 1-0
16:00 Harju JK Laagri Vs Paide Linnameeskond II - - - 5-0
16:00 CSKA Sofia Vs Botev Plovdiv 2.000 3.500 3.600 0-0
16:00 KS Kutno Vs Unia Skierniewice - - - 2-3
16:00 US Ben Guerdane Vs Esperance de Tunis - - - 0-3
16:11 USM Alger U21 Vs CS Constantine U21 2.250 3.500 2.600 3-0
16:30 SK Bernolakovo Vs OFK Dunajska Luzna 2.900 3.400 2.100 TBD
16:30 Sepahan Vs Padide Mashhad - - - 1 3-0
16:30 Gol Gohar Vs Naft Mased Soleiman - - - 1 2-0
16:30 Peykan Vs Foolad Khuzestan - - - 1-2
16:30 Fajr Shahid Sepasi Vs Zob Ahan - - - 0-1
17:00 Flint Vs Eik Tønsberg - - - 2 2-1
17:00 Florø Vs Sogndal - - - Ov2.0 0-5
17:00 Elverum Vs Ottestad - - - 1 2-1
17:00 Honefoss Vs Stromsgodset - - - 0-4
17:00 Lørenskog Vs Kongsvinger - - - 1-2
17:00 Byåsen Vs Kolstad - - - 1 or Ov1.5 1-0
17:00 Tiller Vs Nardo - - - Ov2.5 0-2
17:00 Melhus Vs Strindheim - - - 1-3
17:00 Rana FK Vs Bodo/Glimt - - - 0-4
17:00 Fjøra Vs Aalesund - - - 0-3
17:00 Verdal Vs Rosenborg - - - 0-6
17:00 Hei Vs Odd BK - - - Ov2.5 1-6
17:00 Tartu JK Welco Vs FC Tallinn 2.250 3.750 2.500 2-2
17:00 Furnes Vs Ham-Kam 67.000 26.000 1.010 0-7
17:00 Froya Idrett Vs Fana 5.250 4.750 1.400 5-7
17:00 Gamle Oslo Vs KFUM 21.000 11.000 1.050 0-3
17:00 Gneist Vs Sotra 11.000 8.000 1.142 1-3
17:00 Kujawianka Izbica Kujawska Vs RKS Lech Rypin 2.750 3.250 2.250 4-0
17:00 Kolbu K/K Vs Valerenga 67.000 26.000 1.010 1-5
17:00 Nykarleby IK Vs Norrvalla FF 1.571 4.500 3.800 1 3-0
17:00 Dahle Vs Ranheim 14.000 7.500 1.100 1-8
17:00 JK Nomme Kalju II Vs Tallinna JK Legion II 1.500 5.000 4.000 0-3
17:00 Åskollen Vs Mjondalen 41.000 23.000 1.015 2-6
17:00 Rosseland Vs Viking FK 34.000 26.000 1.010 1-6
17:00 JK Nomme United Vs Parnu JK - - - 1 1-1
17:00 FC Flora Tallinn II Vs FC Elva - - - Pstpnd
17:00 FC Levadia Tallinn U21 Vs JK Viljandi Tulevik - - - 1 1-1
17:00 Viimsi JK Vs Ida-Virumaa FC Alliance - - - 5-0
17:00 FK Cukaricki Vs FK Napredak - - - 1 0-0
17:00 Bjarg Vs Fyllingsdalen - - - 2-1
17:00 Oppsal Vs Skeid - - - 0-4
17:00 Lyn 1896 Vs Stabaek - - - 2-3
17:00 Brodd Vs Bryne - - - Ov2.0 0-2
17:00 Vardeneset Vs Sandnes Ulf - - - 1-4
17:00 Randesund Vs IK Start - - - 0-6
17:00 Sola Vs Egersund - - - 2 1-3
17:00 Vidar Vs Staal Jørpeland - - - 1 or Ov1.5 4-0
17:00 Djerv 1919 Vs Haugesund - - - 1-3
17:00 Froya Idrett Vs Fana - - - -:-
17:00 Sprint/Jeløy Vs Moss - - - 2 2-3
17:00 Assiden Vs Notodden - - - 1-2
17:00 Fram Vs Ørn Horten - - - 1 0-0
17:00 Vindbjart Vs Flekkerøy - - - 2 or Ov1.5 0-6
17:00 Førde Vs Hodd - - - 1-5
17:00 Spjelkavik Vs Brattvåg - - - 1 0-4
17:00 Gjelleraasen Vs Kjelsås - - - 1 3-4
17:00 Follo Vs Grorud - - - 1 or Ov1.5 0-0
17:15 Inter Lesgafta Vs Std Petrovich - - - 1-3
17:30 HB Køge Vs Jammerbugt 1.450 4.500 6.000 1 2-0
17:30 Hobro IK Vs Vendsyssel FF 2.300 3.400 3.000 1 2-0
17:30 Sanat Naft Abadan Vs Mes Rafsanjan - - - 0-2
17:30 IL Express Vs Jerv - - - 0-7
17:30 Fløya Vs Skjervøy - - - 1 or Ov2.5 1-2
17:30 Wanda NH Krakow Women Vs Sokol Kolbuszowa Dolna Women 1.727 4.200 3.400 TBD
17:45 Esteghlal Vs Aluminium Arak - - - 1 0-0
17:45 Østsiden Vs Sarpsborg - - - 2 or Ov2.5 0-7
17:45 Heerenveen Vs AZ 3.800 3.600 1.909 3-2
18:00 Osters IF Vs Halmstad 2.700 3.300 2.550 1-4
18:00 Brommapojkarna Vs Ostersunds FK 1.533 4.200 5.750 4-1
18:00 IK Brage Vs Dalkurd FF 1.666 3.750 5.000 1 0-0
18:00 AFC Eskilstuna Vs Norrby IF 2.550 3.400 2.625 1 1-2
18:00 Rigas FS Vs Tukums 2000 - - - 1 or Ov1.5 3-0
18:00 Moghayer Al Sarhan Vs Al Hussein SC - - - 0-0
18:00 Israel U17 Vs Italy U17 - - - 0-1
18:00 France U17 Vs Bulgaria U17 - - - 1 4-0
18:00 FK Sarajevo Vs Velez Mostar - - - 0-0
18:00 Klepp Women Vs Arendal Women - - - 5-2
18:00 Asane Women Vs Arna Bjornar Women - - - 0-1
18:00 Kil Hemne Women Vs Rosenborg Women - - - 1-4
18:00 Guastatoya Vs CSD Municipal - - - 1-1
18:00 NouLa Vs JaPS II 2.500 4.200 2.100 2-1
18:00 SV Bauerbach Vs SF BG Marburg 3.100 4.200 1.800 TBD
18:00 Stade Malien de Bamako Vs AS Police 1.800 2.900 4.750 1 0-1
18:00 ASA Tel Aviv Women Vs FC Ramat Hasharon Women - - - 2-0
18:05 LePa Vs FC Espoo 14.000 7.500 1.125 0-7
18:10 Kiryat Gat SC Women Vs Hapoel Raanana Women - - - 1 or Ov1.5 5-1
18:10 Hapoel Beer Sheva Women Vs Hapoel Marmorek Women - - - 3-2
18:15 Valur Reykjavik Women Vs KR Reykjavik Women - - - 1 or Ov2.5 9-1
18:15 Slavia Sofia Vs Levski Sofia 5.000 3.500 1.727 1-2
18:15 Töölön Taisto Vs HIFK 2 1.444 4.750 4.750 2-0
18:30 SpVgg Vreden 1921 Vs Holzwickeder SC - - - 3-2
18:30 ACS Sepsi Vs FC Voluntari - - - 1 2-1
18:30 AS Douanes Nouakchott Vs ACS Ksar 1.571 3.400 5.500 1 or Ov2.5 1-0
18:30 TSV Steinbach II Vs FV Biebrich 02 1.181 6.500 9.000 1 3-1
18:30 La Nucia U19 Vs Alboraya U19 2.625 4.200 2.000 2-2
18:40 MPS Vs Puiu 1.800 4.333 3.000 3-0
19:00 Sport Clube Gaucho Vs Cruzeiro RS - - - 1 -:-
19:00 Inter De Santa Maria Vs Avenida - - - -:-
19:00 CD Luis Angel Firpo Reserves Vs AD Isidro Metapan Reserves - - - Ov2.0 2-1
19:00 SGE Bedburg-Hau Vs VfL Rhede 1.333 4.750 6.500 5-0
19:00 Quilmes Reserves Vs Deportivo Riestra Reserves 2.150 3.200 3.000 2-0
19:00 CA San Miguel Reserves Vs CS Dock Sud Reserves 2.875 3.250 2.200 2-0
19:00 CA Ituzaingo Reserves Vs Villa San Carlos Reserves 3.100 3.400 2.000 2-0
19:00 Los Andes Reserves Vs Defensores Unidos Reserves 1.750 3.600 3.800 1-0
19:15 Lillehammer U19 Vs Lyn 1896 U19 3.750 5.250 1.533 3-0
19:15 Avangard Sankt Petersburg Vs FK Maksima - - - 3-3
19:30 Al Feiha Vs Al Hilal Riyadh - - - 1-1
19:30 Lucerne Vs Young Boys 3.750 3.800 1.833 2-2
19:30 Grasshoppers Vs St Gallen 1.950 3.750 3.500 3-2
19:30 Lugano Vs FC Zurich 2.500 3.500 2.500 2-1
19:30 Lausanne Sports Vs FC Sion 3.100 3.600 2.100 1-2
19:30 Servette Vs Basel 3.250 3.600 2.000 0-0
19:30 Hertha Berlin Vs Hamburg 2.150 3.500 3.250 0-1
19:30 JJ Urquiza Reserves Vs CA Colegiales Reserves 3.400 3.400 1.909 1-1
19:30 Club Comunicaciones Reserves Vs Talleres Remedios Reserves 2.500 3.100 2.550 1 2-2
19:30 Deportivo Espanol Reserves Vs Victoriano Arenas Reserves 2.375 3.250 2.625 0-2
19:45 UCD Vs Shamrock Rovers 21.000 7.000 1.142 2 0-3
19:45 Everton Vs Crystal Palace 1.950 3.400 4.200 3-2
19:45 Port Vale Vs Swindon 2.150 3.400 3.400 2 1-0
20:00 Chelsea Vs Leicester 1.363 4.500 7.500 1-1
20:00 Aston Villa Vs Burnley 2.000 3.400 3.600 1-1
20:00 Atyra FC Vs Sportivo Luqueno - - - 2 TBD
20:00 FC Utrecht Vs Vitesse 1.909 3.600 3.800 3-1
20:00 Estudiantes de Resistencia Vs Resistencia Central 2.625 3.500 2.250 0-0
20:15 Selfoss Women Vs Keflavik Women - - - 1 0-0
20:15 Fylkir Reykjavik Vs Fjolnir - - - 1 or Ov1.5 5-2
20:15 Grotta Seltjarnarnes Vs HK Kopavogur - - - Ov2.5 2-0
20:15 HK Vikingur Women Vs Grindavik Women - - - 1 3-0
20:30 Ittihad Tanger Vs RSB Berkane - - - Pstpnd
21:00 Alafoss Vs Hamar Hveragerdi 17.000 12.000 1.050 1-9
22:00 Waterhouse Vs Violette AC 1.666 4.000 3.750 1 1-3
23:00 Atletico Mineiro Vs Independiente del Valle 1.300 5.000 8.500 3-1
23:00 Gremio Vs Criciuma 1.500 3.750 7.500 1 0-0
23:00 Vila Nova Vs Chapecoense 2.200 3.000 3.600 0-0
23:15 CA Independiente Vs Deportivo La Guaira 1.111 7.000 21.000 1 4-0
23:15 Union Santa Fe Vs Fluminense 2.300 3.300 2.750 0-0
Time Match 1 X 2 Tip Result
00:00 Tobacco Road Vs Wake FC - - - Ov2.0 -:-
00:15 Trem AP Vs Sao Paulo AP - - - 1 TBD
00:30 CS Velense Vs Belgrano de Coronel Vidal 1.952 3.200 3.500 5-1
FT
01:00 Independiente Juniors Vs Olmedo - - - 0-1
FT
01:00 River Plate Vs Colo Colo 1.571 3.800 6.500 4-0
FT
01:00 SV Britannia Vs SV Dakota 7.000 5.000 1.300 2 1-4
FT
01:00 Guabira Vs Universitario de Sucre 1.666 3.750 4.200 1 1-0
FT
01:00 Cibao FC Vs Atletico Vega Real 1.615 3.500 4.800 1 1-0
FT
01:00 Champions FC Academy Vs UMECIT 2.400 3.200 2.600 0-1
FT
01:30 Nautico Capibaribe Vs CS Alagoano 2.400 3.100 3.100 1-1
FT
01:30 Metropolitanos FC Vs Barcelona Guayaquil 4.750 3.800 1.727 2-2
FT
01:30 Lanus Vs Montevideo Wanderers 1.400 4.500 9.000 1 1-2
FT
01:30 Sao Paulo Vs Jorge Wilstermann 1.125 10.000 17.000 1 3-0
FT
01:30 Demize NPSL Vs Tulsa Athletics - - - TBD
01:30 Guarani Vs Vasco da Gama 3.200 3.000 2.375 0-0
FT
03:00 Deportivo Cali Vs Always Ready 1.400 4.333 10.000 1-0
53 mins
04:45 Sports Academy Sangha Vs Raniban Sports Club 2.400 3.600 2.400 -:-
08:00 Addis Ababa Ketema Vs Jimma Aba Jifar - - - -:-
08:00 Christchurch United Vs Cashmere Technical - - - -:-
08:00 Addis Ababa Ketema Vs Jimma Aba Jifar - - - -:-
08:00 Jhapa FC Vs Manohara United Club 2.250 3.750 2.500 -:-
09:30 Kon Tum Vs Da Nang II 2.500 3.000 2.600 -:-
09:30 Gia Dinh Vs Tien Giang 1.800 3.750 3.400 1 -:-
10:00 Hatayspor U19 Vs Giresunspor U19 - - - 1 -:-
10:00 Fatih Karagumruk U19 Vs Alanyaspor U19 - - - -:-
10:00 Besiktas U19 Vs Konyaspor U19 - - - -:-
10:00 Gazisehir Gaziantep FK U19 Vs Caykur Rizespor U19 - - - -:-
10:00 Istanbul Basaksehir U19 Vs Trabzonspor U19 - - - -:-
10:00 Sivasspor U19 Vs Kayserispor U19 - - - -:-
10:00 Altay U19 Vs Kasimpasa U19 - - - -:-
10:00 Antalyaspor U19 Vs Galatasaray U19 - - - -:-
10:00 Yeni Malatyaspor U19 Vs Fenerbahce U19 - - - -:-
10:00 Manly Utd Vs Sydney Olympic 2.400 3.400 2.625 -:-
10:00 Apia L Tigers Vs Mt Druitt Town Rangers 1.400 4.750 6.000 1 -:-
10:00 ASO Chlef U21 Vs NC Magra U21 1.700 3.400 4.333 1 -:-
10:00 Delta Queens Women Vs Bayelsa Queens FC Women 2.800 2.900 2.400 -:-
10:30 Melbourne Knights Vs Dandenong City 1.666 3.800 4.200 1 -:-
10:30 Box Hill United Vs Melbourne City NPL 8.000 6.000 1.222 -:-
10:30 Brisbane City Women Vs The Gap NPL Women 1.040 13.000 19.000 1 or Ov1.5 -:-
10:45 Wolves Vs Samford Rangers 1.833 4.333 3.000 -:-
10:45 Adelaide Comets Women Vs Adelaide City Women 3.400 4.500 1.666 -:-
10:45 Salisbury Inter Women Vs Fulham United Women 1.100 7.500 13.000 1 or Ov2.5 -:-
11:00 Sunshine Coast Wanderers Vs Brisbane Olympic FC 4.200 3.750 1.700 -:-
11:00 Green Gully Vs Oakleigh Cannons 2.500 3.400 2.500 Ov2.0 -:-
11:00 FC Rukh Vynnyky U19 Vs Kolos Kovalivka U19 - - - 1 -:-
11:00 FK Pardubice U19 Vs Slovacko U19 - - - -:-
11:00 Broadmeadow Magic Women Vs Charlestown Azzurri Women 1.200 6.000 9.000 1 -:-
11:15 Virginia United SC Women Vs Peninsula Power Women 10.000 6.000 1.200 -:-
11:15 Samaj Kalyan Khelkud Kendra Vs Oasis Club 1.333 5.750 5.500 -:-
11:30 The Cove FC Women Vs West Adelaide Women 51.000 34.000 1.008 2 -:-
11:30 Northcote City Vs Werribee City 1.615 4.333 3.750 1 -:-
11:30 Essendon Royals Vs Keilor Park 1.571 4.333 4.000 -:-
11:30 Springvale White Eagles Vs Whittlesea Ranges 1.727 4.000 3.500 -:-
11:30 Centenary Stormers Vs Western Spirit 1.800 4.200 3.100 1 -:-
11:30 Moreland Zebras Vs Manningham United Blues 1.250 5.500 7.500 1 or Ov1.5 -:-
12:00 Bavarians FC Vs Khukh Arslanguud 1.800 3.750 3.400 -:-
12:00 Edo Queens Women Vs Naija Ratels Women 1.571 3.250 6.000 -:-
12:00 Coastal Union Vs Dodoma Jiji FC - - - -:-
12:00 Xorazm Urganch Vs FK Turan - - - -:-
12:00 Gijduvon Vs FK Zaamin - - - -:-
12:00 FK Andijan Vs Nurafshon Bukhara - - - 1 -:-
12:00 FC Vidnoe Vs Zenit Penza - - - -:-
12:30 Visakha FC Vs Boeung Ket FC 2.100 3.750 2.700 -:-
12:30 Serbia U17 Vs Turkey U17 - - - Ov2.0 -:-
12:30 Denmark U17 Vs Scotland U17 - - - 1 -:-
12:45 Tanjong Pagar United Vs Balestier Khalsa FC - - - -:-
13:00 Curtin University FC Women Vs Fremantle City FC Women 15.000 8.500 1.100 2 -:-
13:00 Nyiregyhaza Spartacus U19 Vs Vac VLSE U19 2.000 4.000 2.800 -:-
13:00 She Corporate Women Vs Kampala Queens Women 2.000 4.000 2.750 -:-
13:00 ZFK Zemun Women Vs ZFK Sloga Women 21.000 13.000 1.040 -:-
13:00 FC Nizhny Novgorod U19 Vs Krasnodar U19 - - - -:-
13:00 Konoplev Football Academy U19 Vs FK Khimki U19 - - - -:-
13:00 FC Ufa U19 Vs Arsenal Tula U19 - - - -:-
13:00 Ural U19 Vs UOR-5 U19 - - - 1 or Ov2.5 -:-
13:00 Mathare United Vs Kariobangi Sharks - - - 2 -:-
13:00 Volna Pinsk Vs FC Baranovichi - - - 1 -:-
14:00 Hawassa City FC Vs Ethiopia Bunna - - - -:-
14:00 Namungo FC Vs Tanzania Prisons - - - -:-
14:00 Terengganu II Vs Johor Darul Takzim II - - - 2 -:-
14:00 Kelantan United Vs Kuching FA - - - 1 -:-
14:00 Al Bourj Vs Al Ahed - - - 2 -:-
14:00 Orlando Pirates Vs RSB Berkane - - - -:-
14:30 Spain U17 Vs Belgium U17 - - - -:-
14:30 Portugal U17 Vs Sweden U17 - - - -:-
14:45 Yantra Gabrovo Vs Ludogorets Razgrad II - - - -:-
15:00 Boluspor Vs Altinordu - - - -:-
15:00 Tuzlaspor Vs Samsunspor - - - -:-
15:00 Adana Demirspor U19 Vs Goztepe U19 - - - 1 -:-
15:00 Palmeiras U20 Vs CA Joseense U20 - - - 1 -:-
15:00 MCB Oued Sly Vs JSM Tiaret - - - -:-
15:30 Al Salt Vs Al-Faisaly Amman - - - -:-
16:00 NK Bilje Vs NK Fuzinar - - - 1 -:-
16:00 Slovan Bratislava B Vs FK Zeleziarne Podbrezova - - - 2 -:-
16:00 FC Petrzalka Akademia Vs Namestovo - - - 1 -:-
16:00 Slavoj Trebisov Vs KFC Komarno - - - -:-
16:00 MFK Dubnica Vs Puchov - - - -:-
16:00 MSK Zilina B Vs STK Samorin - - - -:-
16:00 FK Humenne Vs MFK Skalica - - - -:-
16:00 FC Rohoznik Vs Dukla Banska Bystrica - - - -:-
16:00 Ararat Yerevan Vs BKMA FC - - - 1 -:-
16:00 FC Kosice Vs Partizan Bardejov - - - 1 or Ov1.5 -:-
16:00 SC Znojmo Vs Banik Ostrava B - - - -:-
16:00 FK Bokelj Vs OFK Mladost DG - - - -:-
16:00 FK Jedinstvo Bijelo Polje Vs OFK Igalo - - - 1 -:-
16:00 FK Grbalj Radanovici Vs OFK Titograd - - - -:-
16:00 FK Cetinje Vs FK Arsenal - - - 2 -:-
16:00 Berane Vs FK Kom Podgorica - - - -:-
16:00 FK Jezero Vs Buducnost Podgorica - - - -:-
16:00 FK Zeta Golubovci Vs FK Rudar Pljevlja - - - 1 -:-
16:00 FK Podgorica Vs FK Iskra Danilovgrad - - - -:-
16:00 FK Mornar Bar Vs FK Decic Tuzi - - - -:-
16:00 OFK Petrovac Vs Sutjeska Niksic - - - -:-
16:00 FC Honka Vs FC Ilves 1.700 3.500 5.500 -:-
16:00 Valmiera FC Vs FK Auda - - - 1 -:-
16:00 FC Minsk Vs Shakhter Soligorsk - - - -:-
16:00 CSKA Moscow U19 Vs Rostov U19 - - - -:-
16:00 JS Kabylie U21 Vs WA Tlemcen U21 1.363 4.000 7.500 1 -:-
16:00 Dynamo Moscow U19 Vs Lokomotiv Moscow U19 - - - -:-
16:00 HB Chelghoum Laid U21 Vs MC Alger U21 3.000 3.000 2.250 -:-
16:00 Spartak Moscow U19 Vs Chertanovo U19 - - - -:-
16:00 JS Saoura U21 Vs Olympique Medea U21 1.400 4.000 6.500 1 -:-
16:00 Rubin Kazan U19 Vs PFC Sochi U19 - - - -:-
16:00 Krylia Sovetov U19 Vs Zenit St Petersburg U19 - - - 2 -:-
16:00 KUPS Akatemia Vs Atlantis - - - -:-
16:00 Roltek DOB Vs ND Beltinci - - - -:-
16:30 JaPS Vs KTP 4.000 3.800 1.727 -:-
16:30 PK-35 RY Women Vs NJS Women - - - 1 -:-
16:30 Petro Luanda Vs Sporting De Benguela - - - -:-
16:30 Mladost Lucani Vs Spartak Subotica - - - -:-
16:30 FK Radnicki 1923 Vs Metalac Gornji - - - 1 -:-
16:30 FK Proleter Novi Sad Vs FK Novi Pazar - - - -:-
16:30 FK Timok Zajecar Vs FK Kabel Novi Sad - - - 1 -:-
17:00 Istra 1961 Vs Slaven Belupo 2.400 3.250 2.550 -:-
17:00 Omonia Nicosia Vs Olympiakos Nicosia - - - -:-
17:00 Ethnikos Achnas Vs AEL Limassol - - - -:-
17:00 CA Atenas Vs Villa Espanola - - - 1 -:-
17:00 NK Primorje Ajdovscina Vs Krka Novo Mesto - - - -:-
17:00 SR Fach-Donaufeld Vs Ostbahn XI - - - 1 or Ov2.5 -:-
17:00 SK Sturm Graz Women Vs SV Neulengbach Women - - - 1 -:-
17:00 Eskilstuna Utd Women Vs FC Rosengård Women - - - -:-
17:00 Jiskra Domazlice Vs FC Karlovy Vary - - - 1 -:-
17:00 JJK Vs FC Vaajakoski - - - 1 -:-
17:00 Borussia Dortmund U19 Vs VfB Stuttgart U19 - - - Ov2.5 -:-
17:00 FK Sileks Vs Makedonija Gj. P - - - 1 -:-
17:00 US Biskra Vs Paradou AC - - - -:-
17:00 FK Kauno Zalgiris II Vs FM Klaipedos - - - 1 -:-
17:30 SV Leobendorf Vs FC Marchfeld Donauauen - - - -:-
17:30 Avarta Vs Frederikssund IK - - - -:-
17:30 FC Sydvest Vs Tarup-Paarup - - - -:-
17:30 FK Transinvest Vs FK Dziugas Telsiai II - - - 1 -:-
17:30 SV Grodig Vs Salzburger AK - - - -:-
17:45 Arminia Ludwigshafen Vs SV Alemannia Waldalgesheim - - - -:-
18:00 KFUM Kobenhavn Vs Ringsted IF 1.571 4.000 4.333 1 -:-
18:00 Usv Fliesen Klampfer Gabersdorf Vs SV Gossendorf Jaz 2.000 4.333 2.625 -:-
18:00 Karacabey Birlikspor AS Vs Tarsus Idman Yurdu - - - -:-
18:00 SC Kalsdorf Vs Sturm Graz II - - - -:-
18:00 SC Weiz Vs SV Allerheiligen - - - 1 -:-
18:00 SV Ried II Vs UVB Vocklamarkt - - - 1 -:-
18:00 TUS Bad Gleichenberg Vs FC Wels - - - Ov2.5 -:-
18:00 SV Spittal/Drau Vs Deutschlandsberger SC - - - -:-
18:00 WSC Hertha Vs St. Anna am Aigen - - - Ov2.0 -:-
18:00 SK Treibach Vs FC Gleisdorf 09 - - - Ov2.0 -:-
18:00 SG Union Sandersdorf Vs VfL Halle 96 - - - -:-
18:00 Kuopion Elo 1919 Vs PK-37 1.500 5.000 4.000 -:-
18:00 NK Nafta 1903 Vs Jadran Dekani - - - -:-
18:00 MKS Wladyslawowo Vs MKS Orkan Rumia 1.666 3.500 4.333 -:-
18:00 ASK/BSC Bruck Leitha Vs First Vienna FC 1894 - - - -:-
18:00 Donau Linz Vs Sportunion Sankt Martin 12.000 7.500 1.142 -:-
18:00 B 1913 Vs Marienlyst - - - -:-
18:00 Vejgaard B Vs AaB 2 - - - 1 -:-
18:00 KFUMs Boldklub Vs Ringsted IF - - - -:-
18:00 Holbæk Vs Tårnby FF - - - -:-
18:00 Nurnberg II Vs Bayern Munich II - - - -:-
18:00 Denizlispor Vs Erzurum BB - - - -:-
18:00 Balikesirspor Vs Eyupspor - - - -:-
18:00 Istanbulspor Vs Bandirmaspor - - - -:-
18:00 Antalyaspor Vs Galatasaray - - - -:-
18:00 Gazisehir Gaziantep FK Vs Caykur Rizespor - - - -:-
18:00 KoldingQ Women Vs HB Køge Women - - - -:-
18:00 Lindome GIF Vs GAIS - - - -:-
18:00 Torns IF Vs Angelholm - - - -:-
18:00 IK Gauthiod Vs Vanersborgs FK - - - 1 -:-
18:00 Yxhults IK Vs Stenungsunds IF - - - -:-
18:00 Sandnes Ulf 2 Vs Åkra - - - -:-
18:00 FC Stockholm Internazionale Vs Gefle IF - - - -:-
18:00 Storfors AIK Vs Bergnäsets AIK - - - 1 -:-
18:00 Sävedalens IF Vs Onsala BK - - - 2 -:-
18:00 FK Arsenal Dzyarzhynsk Vs Energetik-BGU Minsk - - - -:-
18:00 SV Kuchl Vs USK Anif - - - -:-
18:00 LASK Linz Vs FC Flyeralarm Admira 1.650 4.000 5.000 1 -:-
18:00 SCR Altach Vs WSG Swarovski Tirol 1.571 4.333 4.750 -:-
18:00 Hartberg Vs SV Ried 2.900 2.050 3.500 -:-
18:00 Herrestads AIF Vs Lidköpings FK - - - -:-
18:00 FBK Balkan Vs Ariana FC - - - -:-
18:00 Aqaba Vs Ramtha SC - - - -:-
18:00 Wacker Innsbruck II Vs WSG Swarovski Wattens II - - - 2 -:-
18:00 Arda Kardzhali Vs Beroe 3.500 3.400 2.050 -:-
18:00 Lokomotiv Plovdiv Vs CSKA 1948 Sofia 4.000 3.400 1.950 -:-
18:00 Hellerup IK Vs Hillerød - - - 1 -:-
18:00 USM Alger Vs CS Constantine - - - -:-
18:00 FK Viltis Vilnius Vs Vilnius FK Zalgiris C - - - -:-
18:15 AIFK Vs FC Inter II 1.800 4.000 3.250 1 -:-
18:15 FC Finnkurd Vs SaPa 3.750 4.333 1.615 -:-
18:15 Valtti Vs Herto 1.533 4.333 4.500 -:-
18:15 Ringkøbing IF Vs Fuglebakken - - - -:-
18:15 Westfalia Herne Vs TuS Ennepetal - - - -:-
18:30 Berlin Turkspor Vs SD Croatia Berlin 2.000 4.000 2.750 1 -:-
18:30 ASV Siegendorf Vs SC Pinkafeld 1.166 7.000 11.000 -:-
18:30 Kottingbrunn Vs SCU Kilb 2.000 4.000 2.750 -:-
18:30 Parndorf Vs ASK Horitschon 1.083 9.000 17.000 1 or Ov2.5 -:-
18:30 ATSV Stadl-Paura Vs WAC St Andra II - - - 2 -:-
18:30 MSV Pampow Vs Hansa Rostock II - - - -:-
18:30 Wiener Sportclub Vs Neusiedl - - - -:-
18:30 ASK Elektra Vs Wiener Neustadt - - - -:-
18:30 Ajax Women Vs FC Twente Women - - - -:-
18:30 Heerenveen Women Vs Feyenoord Women - - - -:-
18:30 ADO Den Haag Women Vs VV Alkmaar Women - - - 1 -:-
18:30 PSV Eindhoven Women Vs Excelsior Barendrecht Women - - - 1 or Ov1.5 -:-
18:30 Seekirchen Vs FC Pinzgau - - - 1 -:-
18:30 CS U Craiova Vs Farul Constanta - - - -:-
18:30 TSV St. Johann Vs SV Austria Salzburg - - - 1 -:-
18:30 Worgl SV Vs FC Kitzbuhel - - - -:-
19:00 Blau-Weiß Friesdorf Vs SV Deutz 05 - - - 1 -:-
19:00 San Lorenzo Women Vs Villa San Carlos Women - - - 1 or Ov2.5 -:-
19:00 Cerro Vs Miramar Misiones - - - 1 -:-
19:00 Botafogo U20 Vs Audax Rio EC U20 - - - 1 -:-
19:00 Resende RJ U20 Vs Madureira RJ U20 - - - -:-
19:00 Uniao Frederiquense U20 Vs Nova Prata RS U20 - - - 1 -:-
19:00 Thor Akureyri Vs Grindavik - - - -:-
19:00 HB Torshavn II Vs B36 Torshavn II - - - -:-
19:00 SG 2000 Mulheim-Karlich Vs Elversberg II - - - -:-
19:00 Sao Bento U20 Vs Ituano U20 - - - -:-
19:00 Blau-Weiß Friesdorf Vs SV Deutz 05 1.200 6.000 9.000 1 -:-
19:05 NK Lokomotiva Zagreb Vs HNK Sibenik 1.500 3.800 5.750 1 -:-
19:30 Auxerre Vs Sochaux - - - 1 -:-
19:30 AC Reggiana Vs AC Feralpisalo - - - -:-
19:30 CA Atlas Vs General Lamadrid - - - -:-
19:30 Usher Celtic Vs Home Farm FC 3.500 4.200 1.700 1 -:-
19:30 Steve Biko FC Vs Falcons FC 2.200 3.100 3.000 -:-
19:30 Centro Oeste U20 Vs ABD U20 1.285 5.000 7.500 -:-
19:30 Flugoiania U20 Vs Ipora EC U20 1.800 3.600 3.600 -:-
19:30 Inhumas U20 Vs Canedense U20 1.533 4.750 4.000 -:-
19:30 Vila Rica PA U20 Vs Cruz Azul PA U20 6.000 4.000 1.444 -:-
19:30 Craques do Futuro U20 Vs Sport Belem U20 2.050 3.600 2.875 -:-
19:30 Operario PR U20 Vs Independiente FSJ U20 1.666 3.750 4.000 -:-
19:30 Fjolnir Women Vs Augnablik Kopavogur Women - - - -:-
19:30 Cosenza Vs Vicenza 2.300 3.100 3.200 -:-
19:30 Kaiserslautern Vs Dynamo Dresden 2.050 3.400 3.600 -:-
19:45 Bohemians Dublin Vs Sligo Rovers 2.000 3.400 3.600 1 -:-
19:45 Derry City Vs Dundalk 1.800 3.750 4.200 -:-
19:45 St Patricks Vs Shelbourne 1.750 3.500 4.750 1 -:-
19:45 Galway United Vs Athlone Town 1.200 6.500 13.000 1 -:-
19:45 Drogheda United Vs Finn Harps 2.625 3.100 2.750 -:-
19:45 Treaty United FC Vs Cobh Ramblers 1.850 3.500 4.000 1 -:-
19:45 Cork City Vs Wexford FC 1.333 5.000 8.500 1 -:-
19:45 Inverness CT Vs St Johnstone 2.600 3.200 2.750 1 -:-
19:45 Torino Vs Roma 3.500 3.600 2.000 -:-
20:00 Rayo Vallecano Vs Levante 2.150 3.600 3.200 -:-
20:00 Real Zaragoza Vs Lugo - - - 1 -:-
20:00 Real Madrid Vs Real Betis 1.750 4.333 4.000 1 -:-
20:00 Fernando de la Mora Vs Sportivo San Lorenzo - - - -:-
20:15 Reynir Sandgerdi Vs Aegir Thorlakshofn - - - -:-
20:15 Augnablik Kopavogur Vs Vidir Gardur - - - -:-
20:15 KFG Gardabaer Vs KH Hlidarendi - - - 1 -:-
20:15 Ellidi Vs Vaengir Jupiters - - - -:-
20:15 Tindastoll Women Vs HK Kopavogur Women - - - -:-
20:15 Haukar Women Vs Fylkir Reykjavik Women - - - 1 -:-
20:15 Fjardabyggd Vs Volsungur - - - 2 -:-
20:15 Kordrengir Vs KV Vesturbaer - - - 1 or Ov1.5 -:-
20:15 Afturelding Vs UMF Selfoss - - - -:-
20:15 Throttur Reykjavik Vs IR Reykjavik - - - -:-
20:30 Youssoufia Berrechid Vs FAR Rabat - - - -:-
20:30 Youssoufia Berrechid Vs FAR Rabat 4.000 2.900 1.909 -:-
21:00 Austria Lustenau II Vs FC Lauterach - - - -:-
21:15 Magni Grenivik Vs Hottur/Huginn - - - 1 -:-
21:30 Primero de Mayo Vs El Nacional - - - -:-
21:30 Sporting Cristal Women Vs Ayacucho FC Women - - - -:-
22:00 Asheville City SC Vs Dalton Red Wolves SC - - - 1 -:-
22:00 FC Miami City Vs Miami AC - - - -:-
22:30 Tacuary Vs Sportivo Ameliano - - -